Včelí produkty

zpět

CEDRUS olej z cedrových oříšků

CEDRUS olej z cedrových oříšků

Doplněk stravy

Co je CEDRUS a proč se používá?

Olej z cedrových semen a oříšků je unikátní doplněk stravy, který pomáhá zmírňovat a hojit záněty i žaludeční vředy, vředy dvanácterníku a také zdravotní potíže spojené s gastritidou, podrážděním a překyselením žaludku. V případě, že se v organismu člověka vyskytují vředy, které se ještě neprojevily, olej lehce neutralizuje kyselinu solnou a zabrání jejich aktivaci. Olej podporuje činnost jater, slinivky a sleziny. Vytváří ochrannou barieru na vnitřních stěnách zažívacího traktu. Důležitou vlastností oleje Cedrus je optimalizace metabolismu střev.

Cedrový olej Cedrus je ve své podstatě koncentrátem vitaminu E. Tento vitamin má výrazné antioxidační vlastnosti, zabraňuje vzniku toxických oxidačních produktů a volných radikálů, které působí negativně na organismus. Každodenní příjem 10 ml oleje Cedrus kryje 53% doporučené denní dávky vitamínu E. Více jak 90% objemu oleje tvoří nenasycené mastné kyseliny omega-3 (kyselina alfa-linolenová), omega-6 (kyselina linolová) a omega-9.

Tyto kyseliny jsou pro lidský organizmus velmi důležité, pomáhají snižit hladinu cholesterolu. Působí pozitivně na kvalitu cév, snižují zvýšený krevní tlak. Redukují významně riziko vzniku infarktu myokardu. Mají příznivý vliv na činnost mozku, zejména paměti.

Cedrus je jedním z nejlepších přírodních produktů pomáhajících udržet optimální zdravotní stav.

Balení láhev 100ml

příbalový leták[26kB]

Cena: 470,- Kč
Objednat