Včelí produkty

zpět

APILAK Plus lak na venkovní dřevo s včelím voskem

Apilak plus

Bezbarvý hedvábně matový lak vyráběný dle unikátních receptur starých mistrů. Používá se k venkovním i vnitřním nátěrům dřevěných obkladů, dveří, oken, podlah a také konstrukčních prvků krovů.

Velmi vhodný pro venkovní povrchovou úpravu dřevěných roubených staveb. Obsahuje včelí vosk, balzamický terpentýn a přírodní oleje rostlinného původu. Zvýrazňuje barvu a strukturu dřeva, s časem povrchově upravené dřevo nádherně patinuje do zlatova. V případě, že požadujeme zabarvení dřeva, provedeme jako podklad tenkovrstvý lazurovací lak v požadovaném odstínů. Jako druhá vrstva se provede nátěr Apilakem Plus. Následující nátěr Apilakem je nutno provést v intervalu 6 měsíců.

Oleje a vosky vsakují hluboko do dřeva, udržují dřevo zdravé a elastické a zabraňují vysýchání. Umožňují odpařování vlhkosti a tím zabraňují možnému kroucení dřeva. Apilak Plus je velmi vhodný i pro obnovení starého nátěru provedeného jak tekovrstvou tak silnovrstvou lazurou.

Nanáší se štětcem, válečkem nebo stříkáním v jedné tenké vrstvě a v takovém množství, které je povrch schopen absorbovat. Přebytky laku je možno setřít bavlněným hadříkem. Po zaschnutí se vyleští do pololesku. Apilak Plus vyniká vysokou vydatností: malá plechovka 0,7l vystačí na cca 15m2.

Baleno v plechovkách 0,7 l a plastových kanystrech 5 l.

technický list[215kB]

Cena: 562,- Kč (0,7 l)
Objednat
Cena: 3516,- Kč (5 l)
Objednat