Novinky

zpět

Průběh výstavby apartmánového domu Klínovec

30.9.2016

Průběh výstavby apartmánového domu Klínovec

V polovině srpna jsme zahájili montáž dřevostavby prvního apartmánového domu pod Klínovcem. Po 6 týdnech je stavba dokončena z exteriéru a pokračuje se na kompletačních pracech uvnitř. Postup výstavby, kvalita provedených prací a rychlost výstavby je velmi pozitívně oceňována investory i dalšími zájemci o výstavbu.

 

Apartmánové domy Klínovec

4.6.2016

Apartmánové domy Klínovec

Připravujeme výstavbu 4 apartmánových domů v Loučné pod Klínovcem v Krušných horách. Byly zahájeny výkopové práce prvního objektu. Základy budou připravené k montáži prefabrikované dřevostavby v první polovině června. V roce 2016 bude předán první objekt včetně přípojek, komunikací, chodníků a přístavby. V dalším roce budou postaveny další 3 objekty.

Developerský projekt Dolní Marklovice

1.1.2016

Developerský projekt Dolní Marklovice

Připravujeme unikátní developerský projekt bioosady Dolní Marklovice. Osadu bude tvořit 6 rodinných domků na pozemcích velikosti 600-900 m2 a komunitní zahrada velikosti 2 500 m2. Zahrada bude společná pro všechny v osadě a bude obsahovat jak rekreační prvky - altán s krbem, koupací jezírko, dětské a sportovní hřiště, tak také hospodářské zázemí. Domky budou v pasívním standardu s využitím nejmodernějších prvků bydlení - fotovoltaických panelů, ústředním topením ovládaným internetem, větráním, rekuperací a případně i nabíjecí stanicí pro elektromobily. Bližší informace zveřejníme do poloviny února.

 

Nový projekt rodinného domu Biodom 86

10.12.2015

Nový projekt rodinného domu Biodom 86

Představujeme nový projekt rodinného domu 3+ kk o obytné ploše 86 m2.  Dům je prvním z nové řady domů v pasívním energetickém standardu s využitím nejmodernějších prvků bydlení- fotovoltaických panelů,  internetem ovládaným ústředním topením, větráním s rekuperací a případně i nabíjecí stanicí pro elektromobily. Dům je velkoryse prosklený na jižní straně s nadstandardním propojením s okolní zahradou. Důsledně se používají pouze přírodní materiály a klade se velký důraz na ekologii a také bezbarierové řešení.

Zastřešení altánu panely z rákosu

21.8.2015

Zastřešení altánu panely z rákosu zastřešení altánu

Podařila se nám ve spolupráci se zadavatelem, velmi pěkná realizace zastřešení stávajícího altánu panely z rákosu. Klient si přál přizpůsobit stávající altán pokrytý červeným živičným šindelem krásnému okolí ozdobného jezírka na zahradě u rodinného domu. Konečný výsledek velmi mile překvapil jak investora, tak i nás. Zároveň jsme provedli zakrytí dřevěné ozdobné studny stříškou z rákosu.

Nový typ bezrámových oken v našich projektech

12.8.2015

Nový typ bezrámových oken v našich projektech fixní okno s otevíravým křídlem

Do našich stávajících i připravovaných projektů moderních domů budeme v rámci nadstandardu projektovat a dodávat designové okna nové generace v bezrámovém provedení. Tyto okna vyvinula a dodává firma Janošik. Okna jsou s izolačním trojsklem, venkovní tvrzené sklo překrývá rám okna. Okraje skla jsou začerněné. K těmto oknům připravujeme další designový prvek a to skleněné parapety.

Střešní panely z rákosu - zahájení prodeje

21.7.2015

Střešní panely z rákosu - zahájení prodeje krytina z rákosové rohože

Od tohoto měsíce začínáme uvádět na trh nové stavební materiály a technologie pro připravovanou nabídku biodomů. Prvním materiálem je rákosový střešní panel šířky 2m, výšky 1 m, tloušťky 5 cm. Materiál je vhodný pro pokrytí altánů, přístřešků, stodol, skladů apod. Montuje se pomocí vrutů na laťování stejným způsobem jako střešní taška. Zaváděcí cena je 350,-Kč/m2 bez DPH.

Dokončení domu Pinie 2 ve Vrchlabí

16.5.2014

Dokončení domu Pinie 2 ve Vrchlabí

Dokončený rodinný dům Pinie ve Vrchlabí se prezentuje jako zcela mimořádný objekt. Okolní terasy a kamenné obklady zvýrazňuji krásu této realizace. Po dokončení záhradních úprav a dřevěných teras poskytneme ucelené snímky exteriéru i vnitřku.

Můžeme už konstatovat, že je to naše nejhezčí stavba přírodního domu!